CENNIK

Powierz swój samochód profesjonalistom.

Przedstawiamy część cennika naszych usług. Wszelkie pytania dotyczące cennika i pozycji nie ujętych prosimy kierować na adres poczty elektronicznej lub telefon firmowy widoczny w zakładce kontakt.

Cennik naszych usług

Wybierz interesujący Cię dział

Diagnostyka i  wulkanizacja

Elektrotechnika i klimatyzacje

Mechanika

ZE STRONY PRAWA – NAPRAWA NA GWARANCJI W NIEZALEŻNYM SERWISIE SAMOCHODOWYM!
Jeżeli konsument w ciągu okresu gwarancyjnego wykonał naprawę lub przegląd swojego pojazdu w niezależnym warsztacie, to producent nie może odmówić honorowania gwarancji. Gwarancja może być utracona tylko wtedy, gdy prace te były wykonane wadliwie. Komisja Europejska stoi na stanowisku, że ogólny obowiązek wykonywania przeglądów lub napraw w ciągu takiego okresu tylko w ramach autoryzowanej sieci mógłby pozbawić konsumentów ich prawa do wyboru, czy przegląd lub naprawa ich pojazdu ma być wykonana przez niezależny warsztat. Co więcej, uniemożliwiłby takim warsztatom, zwłaszcza w przypadku przedłużonych gwarancji, skutecznie konkurować z autoryzowaną siecią.

Chcesz obniżyć koszty serwisu swojego samochodu?

Skorzystaj z naszej karty rabatowej. Karta wydawana jest dla Klienta który wykona Przegląd rejestracyjnej w naszej SKP. Z naszą kartą zyskujesz:

  • 10% rabatu na usługi serwisowe
  • 10% rabatu na zakupione części zużyte do naprawy lub obsługi tego samochodu*.

*Rabat nie dotyczy zakupu akumulatorów, olejów i ogumienia.