tel. 14 645-11-55 | kom. 504 972 374

O NAS

Powierz swój samochód profesjonalistom.

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Swoją działalność prowadzimy od 1987 roku. Cały czas zrzeszeni w Cechu Rzemiosł wraz z upływem lat i coraz większymi potrzebami rynku – nasz wizerunek sukcesywnie ulegał zmianie. Zawsze jednak w swojej pracy stawiamy na jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Od roku 2001 jesteśmy firmą franchisingową Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP. Pozwala nam to w działalności szkoleniowej i rzeczoznawczej korzystać z wieloletniego doświadczenia tej organizacji oraz wyspecjalizowanych ekspertów SIMP.

Otrzymaliśmy w 2004 roku autoryzację firmy Bosch. Tym samym należymy do ogólnoświatowej sieci warsztatów samochodowych, której celem jest stworzenie alternatywy klientom odchodzącym z autoryzowanych serwisów w okresie gwarancji pojazdu , a na co w okresie gwarancji pojazdu zezwala wprowadzona dyrektywa GVO . Bosch Car Service działa zgodnie z zasadą „Kompleksowa naprawa, samochód w dobrych rękach”. W 2017 roku nasz Bosch Car Service zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie warsztatów niezależnych gdzie DEKRA audytowała serwisy zgłoszone do tej rywalizacji. 

W maju 2006 r firma nasza wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Certyfikat wydany został przez Urząd Dozoru Technicznego UDT-CERT w Warszawie

Posiadamy również autoryzacje udzielone nam przez firmy –  MOTUL CASTROL ELF TOTAL i TC DĘBICA.

Stosowanie nowoczesnych technologii oraz duże doświadczenie jakie posiada nasza firma w diagnostyce /np zajmujemy się geometrią kół od ponad 32 lat/ skutkuje tym ,że pojawiają się u nas klienci również z poza województwa małopolskiego.

W Polsce warsztaty pod szyldem Boscha istnieją od roku 1992. Obecnie na terenie całego kraju działa blisko 300 serwisów, z czego ponad 90 wdrożyło System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Sieć oferuje usługi z zakresu elektrotechniki i elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i Diesla, układów hamulcowych, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych. Dewizą tej największej w Polsce markowej sieci naprawy samochodów jest oferowanie usług dorównujących jakością ASO, jednak za korzystniejszą cenę.

W warsztacie Simp-Automex stawiamy na bezpieczeństwo i komfort pracy. W naszym serwisie działają cztery, stanowiskowe, indywidualne wyciągi spali renomowanego producenta firmy NORFI .